Language:    EN SK BG
Design, Develop, Excel

Bc. Vladimir Alexandrov


Vladimir Alexandrov Som študentom magisterského štúdia fakulty matematiky, fyziky a informatiky na Univerzite Komenského. Narodil som sa v Bulharsku v malom meste na severozápade krajiny zvanom Lom. Od roku 1996 žijem v Bratislave. Stredoškolské vzdelanie som získal na Gymnáziu Jura Hronca - Novohradská. Aktívne sa venujem programovaniu, tvorbe statických a dynamických webových stránok, webdesignu a informačnej bezpečnosti.

Jazykové Znalosti

Anglický, Nemecký, Bulharský Jazyk

Počítačové schopnosti

Delphi, Pascal, C++, Java, PHP, MySQL, XHTML, XML, CSS, JavaScript, PhotoShop, Gimp.

Každý programovací alebo skriptovací jazyk má svoju vlastnú syntax a špecifiká. Pre programátora je dôležité vedieť analyticky myslieť a dodržiavať správne princípy a postupy tvorby softwaru. Potom dokáže svoje myšlienky napísať a realizovať v každom programovacom jazyku.

Záujmy

Okrem informatiky sa vo voľnom čase venujem aj športu. Muay Thai alebo takzvaný Thajský Box je bojové umenie pochádzajúce z Thajska. Je to jeden z naj kontaktnejších športov tejto kategórie. Zo zimných športov ma najviac zaujal snowboarding. Je to šport, pri ktorom si človek psychicky oddýchne a načerpá energiu.